Lepingu sõlmimine ja jõustumine

Kliendi poolt esitatud tellimus on ostu-müügi lepinguks kaupa telliva isiku (edaspidi Ostja) ja Bambuskeskus OÜ (edaspidi Müüja) vahel. Tehingut vormistades kinnitab Ostja, et on kehtivate üldtingimuste ja ostuinfoga tutvunud ning on nendega nõus. Müüja nõustub lepinguga, kui ta asub tellimust täitma.

Hinnad

Kõik hinnad on esitatud eurodes ja sisaldavad Eestis kehtivat käibemaksu 20%. Müüja jätab endale õiguse hindu ühepoolselt korrigeerida. Juba kinnitatud, kuid tasumata tellimuste hindu Müüja ei muuda (va juhul, kui tegemist on inimliku eksimusega, nt trükiviga vms).

Tarneaeg -ja tingimused

Meie toodete maksimaalne tarneaeg Eesti piires on 5 tööpäeva alates makse arvelduskontole laekumise päevast. Eeldatava tarneaja pikenemisest teavitab Müüja Ostjat e-posti või telefoni teel esimesel võimalusel. Kauba tarnet Eestis teostab DPD kullerteenus või Bambuskeskus OÜ. Ostja ja Müüja eelneval kokkuleppel võib Ostja kaubale ise järgi tulla aadressil Tervise 30, Keila 76607. Kui Ostja tellib kauba teise riiki (v.a. Eesti), siis lepivad Ostja ja Müüja eelnevalt kokku tarneajas ja transpordihinnas. 

Bambuskeskus OÜ ei võta vastutust kolmanda osapoole viivituste või vääramatu jõu tõttu hiljem kohaletoimetatud kauba osas. 

Ülesütlemine ja taganemine

Ostjal on õigus põhjust avaldamata 14 päeva jooksul tellitud kauba kättesaamisest lepingust taganeda ning kaup ümber vahetada või tagastada. Lepingust taganemise korral peab Ostja kauba tagastama viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates taganemisavalduse tegemisest.

Kui Ostja soovib tellimuse tühistada või tellimusest taganeda, teatab Ostja sellest Müüjale e-kirja teel (taganemisteade): tellimus@bambuskeskus.ee

Lepingust taganemise avalduse saab esitada siit: Taganemisavaldus

Tagastatavad tooted peavad olema kasutamata ja samasuguses seisukorras kui toode oli Ostjani jõudes. Tooted peavad tagastades olema pakitud originaalpakendile samaväärsesse pakendisse (pakendipapp ja pakendikile)  ja markeeritud tooteinfoga. Tooted, mis on saabunud Ostjani mitme osana, tuleb tagastada osadeks võetuna ning pakendada ja markeerida samal kujul nagu Ostja need vastu võttis.

Kui tagastatavad tooted on rikutud või ei ole korrektselt pakitud ja markeeritud, kompenseerib Ostja kauba väärtuse vähenemise. Kui kaup on oluliselt rikutud, siis on ka väärtuse vähenemine (ostja poolt kompenseeritav summa) selle võrra suurem. Kauba tagastamise kulud kannab Ostja. 

Müüja  tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Müüja  võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Müüjal on õigus tellimusest taganeda, kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida kauba lõppemise tõttu. Sellisel juhul tagastab Müüja Ostjale raha või Ostja soovi korral annab teada uue kauba saabumise aja või võimaldab valida asemele samas vääringus uue toote.

Pretensioonide esitamise aeg on 2 aastat. Juhul kui kaubal ilmneb puudus 12 kuu jooksul kauba soetamisest, tuleb eeldada, et puudus oli tootel juba selle ostmisel. Peale 12-kuise perioodi möödumist kauba ostust tuleb Ostjal endal tõestada, et tegemist on tootmisveaga, mitte Ostja enda valest kasutamisest tingitud defektiga.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e- kirja aadressile: info@bambuskeskus.ee või helistada telefonil: 00372 58950720.

Müüja ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Müüjalt ostetud kaubal on puudused, mille eest Müüja vastutab, parandab või asendab Müüja puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Müüja ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Müüja vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@bambuskeskus.ee või helistada telefonil: 00372 58950720.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Isikuandmete kaitse

Kliendi isikuandmed, mis on sisestatud ostude sooritamiseks, on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel või kauba edastamiseks transpordifirmale. 
Kuidas osta

Vali tootekataloogist sobiv toode ja lisa toode ostukorvi, klikkides nupule Lisa ostukorvi. Toote ostukorvi lisamine ei kohusta Sind toodet ostma. Ostukorvi võid lisada nii palju tooteid kui soovid.

Ostukorvis olevaid tooteid saad vaadata ja tellida klikkides lehe üleval paremal olevale Ostukorv´ile. Klikkides ostukorvis nupule Jätka ostlemist, suunatakse Sind tootekataloogi tagasi, kust saad uuesti tooteid vaadata, valida ja osta.

Tellimuse vormistamiseks kliki nupule Vormista tellimus.

Osta võid nii külastajana (st et ei ole tarvis luua omale kontot) või registreerid ennast püsikasutajaks. Selleks tuleb Sul sisestada e-maili aadress ja klikkida nupule Loo konto. Nüüd pead täitma kohustuslikud väljad ja seejärel kliki nupule Registreeri

Seejärel kliki nupul Edasi tellimust kinnitama.

Vali omale sobiv transpordiviis ja kliki nupul Edasi tellimust kinnitama. Soovi korral saad ise kaubale järele tulla aadressil Tervise 30, Keila (sellisel juhul tuleb kauba kättesaamise aeg eelnevalt kokku leppida). Kaubale järele tulemise korral on võimalik tasuda ka sularahas kohapeal.

Sul on võimalus valida, kas soovid maksta läbi Maksekeskuse pangalinkide (Swedbank, SEB, LHV Pank, Luminor, Coop) või soovid tasuda arve alusel. 

Tellimust asume täitma peale 100% makse laekumist Bambuskeskus OÜ arvelduskontole.

NB! Osad meie poolt pakutavad tooted on valmistatud käsitööna. Bambus on looduslik ja naturaalne materjal, millest valmistatud tooted on isikupäraselt erinevad ja kordumatud. Samuti on bambusele iseloomulikud mikropraod, mis ei muuda mingil moel toote kvaliteeti ja tugevust. Nii bambustoodetel kui ka merekarpidest valmistatud valgustitel võib esineda minimaalseid värvi ja tekstuuri variatsioone.