Makseviisid

Meie E-poes on tasumine võimalik pangalingi kaudu (maksevahendaja Maksekeskus). Oleme valinud maksevahendajaks Maksekeskuse, et kindlustada Sulle võimalikult turvaline ostukeskkond.

Tellimisprotsessi ajal vali sobiv pangalink (Swedbank, SEB, LHV Pank, Luminor, Coop Pank või PayPal ) ning vajuta nupule "Maksma".

                                       


                 

 Meie e-poes on võimalik tasumiseks kasutada ka Esto järelmaksu.

 

Tasuda saab ka pangaülekandega arve alusel.

Arve alusel tasumiseks vali ostu makseviisi valikust "Maksan pangaülekandega". Sinu e-postile saabub tellimus, mille alusel saad kauba eest tasuda Bambuskeskus OÜ arvelduskontole. 

Bambuskeskus OÜ pangarekvisiidid:

Arvelduskonto SEB pangas: EE091010220246979228

SWIFT/BIC: EEUHEE2X

Kui makse ei ole laekunud meie arvelduskontole 5 kalendripäeva jooksul alates tellimuse esitamisest, siis loeme seda ostust loobumiseks ning Sinu tellimus tühistatakse. Kaubale ise järele tulles on võimalik kauba eest tasuda ka sularahas kohapeal.

                                    

Transport

Tellimuse vormistamisel saad valida, kas soovid meiepoolset transporti või soovid ise kaubale järele tulla. Valides esimese variandi, sisesta kindlasti tarneaadress, kuhu kaubad toimetatakse. Sellisel juhul lisandub tellimuses sisalduvate toodete hinnale tasu kauba kohaletoimetamise eest, mis sisaldab käibemaksu. Kauba toob kohale Bambuskeskuse auto või DPD Kullerteenus.

Transpordi hind sõltub kauba kogusest, suurusest ja raskusest.

Kergemate toodete puhul (valgustid, redelid) on transpordikulu Eesti piires alates 6.50 EUR, sõltuvalt kauba kogusest ja suurusest. Suuremate toodete puhul on transpordikulu Eesti piires alates 21 EUR, sõltuvalt kauba kogusest ja suurusest. Täpne transpordikulu selgub tellimuse vormistamisel.

Teistesse riikidesse saab kaupa tellida eelneva kokkuleppe ja hinnapakkumise alusel.

Bambuskeskus OÜ ei võta vastutust kolmanda osapoole viivituste või vääramatu jõu tõttu hiljem kohaletoimetatud kauba osas.